Mes pernelyg įpratome pasikliauti daugumos nuomone. Baiminamės, kad mūsų nepriims draugai, tėvai ar visuomenė. Taikstomės su išankstiniais nusistatymais, kurie mums nėra prie širdies. Kenčiame nepriimtiną elgesį ir palaikome mums nepalankią nuomonę.
Tai normalu
Tačiau būti kitokiu – yra normalu. Taip pat normalu yra pavargti bei rūpintis savo psichine sveikata. Normalu yra priimti savo kūną tokiu, koks jis yra. Normalu išreikšti save per išvaizdą. Normalu yra mylėti tuos, kuriuos norisi mylėti ir bendrauti nepaisant nacionalinių, kultūrinių ar kalbinių skirtumų. Yra normalu nesitaikstyti su prievarta ir nesileisti manipuliuojamiems. Nebijoti ištarti „Ne“, kai to norisi.
Mūsų kampanija sukasi būtent apie tai. Skirtingų šalių žmonės palaikys tave, pasidalins savo istorijomis ir papasakos, kad būti savimi – tai normalu.
Būti savimi yra normalu.

Normalu pavargti ir rūpintis savo psichikos sveikata. Normalu priimti savo kūną su visomis jo savybėmis. Normalu išreikšti save per išvaizdą. Normalu mylėti tą, kurį nori mylėti, ir bendrauti, nepaisant tautybės, kultūrinių, rasinių bei kalbinių skirtumų. Normalu netoleruoti smurto ir neleisti kitiems tavimi manipuliuoti. Normalu sakyti „ne“, jei nori pasakyti „ne“.
Pasirinkite subtitrus
Ši svetainė naudoja slapukus duomenims saugoti. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su šių slapukų naudojimu.
OK
Mesti iššūkį lyčių stereotipams – tai normalu
Rūpintis savo protine sveikata – tai normalu
Nekentėti skriaudos – tai normalu
Nesinaudoti socialiniais tinklais – tai normalu
Bendrauti nepaisant nieko – tai normalu
Mylėti savo kūną – tai normalu
Būti kitokiu – tai normalu
Išreikšti save per išvaizdą – tai normalu
Palaikyti santykius su kuo nori – tai normalu
Sakyti „Ne“ – tai normalu
© 2022 Paramount. All rights reserved.