Esam pieraduši pievērst uzmanību vairākuma viedoklim. Mēs baidāmies, ka draugi, radinieki, sabiedrība mūs nepieņems. Mēs samierināmies ar aizspriedumiem, ar kuriem nevēlamies samierināties. Pieveram acis uz rīcībām, kuras nevēlamies paciest, un pieņemam viedokļus, kurus nevēlamies pieņemt.
Subtitri krievu valodā
Subtitri angļu valodā
Tas ir normali
Bet būt atšķirīgam – tas ir normāli. Ir normāli nogurt un rūpēties par savu psihisko veselību. Ir normāli pieņemt savu ķermeni, ar visām tā īpatnībām. Ir normāli pašizpausties caur ārējo izskatu. Ir normāli mīlēt to, kuru tu vēlies mīlēt, un sazināties neatkarīgi no tautības, kultūras, rasu un valodas atšķirībām. Ir normāli nepaciest vardarbību un neļaut citiem ar sevi manipulēt. Ir normāli teikt “nē”, ja tu vēlies teikt “nē”.
Mūsu kampaņa ir tieši par to. Cilvēki no dažādām valstīm tevi atbalstīs, dalīsies savos stāstos un pastāstīs, ka būt pašam – tas ir normāli.
Būt pašam – tas ir normāli.

Ir normāli nogurt un rūpēties par savu garīgo veselību. Ir normāli pieņemt savu ķermeni ar visām tā īpatnībām. Ir normāli izteikt sevi caur savu ārējo izskatu. Ir normāli mīlēt to, ko vēlies, un komunicēt neatkarīgi no kultūras, rasu vai valodas atšķirībām. Ir normāli nepaciest vardarbību un neļaut citiem ar sevi manipulēt. Ir normāli pateikt “nē”, ja vēlies teikt “nē”.
Lūdzu, izvēlieties subtitrus
Šī vietne izmanto sīkfailus, lai saglabātu datus. Turpinot izmantot vietni, jūs piekrītat šo failu izmantošanai.
OK
Tas ir normāli – apstrīdēt dzimumu stereotipus
Tas ir normāli – rūpēties par savu mentālo veselību
Tas ir normāli – nepaciest vardarbību
Tas ir normāli – nelietot sociālos tīklus
Tas ir normāli – sazināties, neskatoties ne uz ko
Tas ir normāli – mīlēt savu ķermeni
Tas ir normāli – būt atšķirīgam
Tas ir normāli – pašizpausties caur ārējo izskatu
Tas ir normāli – teikt nē
© 2022 Paramount. All rights reserved.